Hastane Koltukları

Furma Bazasız Refakatçi KoltuğuFurma Bazasız Refakatçi Koltuğu

Hastane Koltukları

Furma Bazasız Refakatçi Koltuğu

Furma Bazasız Refakatçi Koltuğu

Dar mekanlarınızın cözüm ortağı refakatçi koltuları tasarım uretım satış ve ihracat demapartmanları olarak sıze merkez fabrıkamız istanbul da hızmet vermekteyiz.

Geniş naklıye ağımaızla kendı bünyemizdeki teslimat elanlarımızla tüm Türkiye servıs bölgemizdir.

Her şeyin bir alternatifi olduğu gibi dar mekanlarınızın cözüm ortağı biziz her ölçüde üretim yapma kapasitemizle size sonsuz seçenek sunuyoruz.

Hastane lokal huzur evleri ve evinizin en dar yerini size çok fonksiyonel bir yatak ve koltuk olma olanağı olan bir ürün sunuyoruz.

Ürünlerimize 10 sene ürün garantisi veren fırmamız her ürün bizim titiz çalışmamızın üründür dar mekanlar da çözüm ortağı olan ürünlerimiz renk model makas seçeneklerini size sunuyor.

Pırımlar Refakatçi Koltukları olarak size oturdugunuz yerden kontugunuzu seçme ve sipariş verme olanağını sunuyoruz.

Seçtiğiniz ürün en kısa zaman da ürtim bandına alnınarak ürünün sıze özel üretilip adresınıze teslimatı yapılıyor.

Teknolojiyi her anlamda kulaan Pırımlar Refakatçi Koltukları üretimden teslimatına kadar otomasyaon olarak takip edilip refakatçi koltuğunuz sorunsuz üretim eksiksiz teslımat yapmaktadır.
Pırımlar Refakatçi Koltukları olarak yeniliklerin peşindeyiz her ürettiğimiz ürün kendine has özellikleri olarak üretilmektedir.

Asla tek modelle büyümeyen fırmammız 10 adet ürün modelimiz ve size ozel olarak sunduğumuz kişiye özel üretim seçeneği ilesektörün öncü firmasıyız .
Saygılar