Mecitözü Refakatçi Koltuğu 0542 251 11 70

PIRIMLAR MOBİLYA

Mecitözü Refakatçi Koltuğu 0542 251 11 70

Refakatçi Koltukları Nedir?= Refakatçi koltuğu hastanelerde hasta yakını ve hastayı iyi bir şekilde ağırlamak için hastanın odasına ya da odasına yakın bir yerde konumlandırılan koltuk modelidir.Refakatçi koltukları sıklıkla bu amaçla kullanılsa da ev, otel gibi alanlarda da tercih edilen bir koltuktur.Koltuk kullanım bakımından rahat ve konforlu, sağlamlık açısından deforme olmayan özelliğe sahiptir.

Mecitözü Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları= Genel olarak refakatçi koltuğu üretimi hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin bu koltukları kullandıkları alanlar şu şekildedir:Ev,pansiyon,otel,hastane,klinik,fizik tedavi merkezleri,güzellik merkezleri,home office,2+1,1+1,stüdyo ev,hasta gözlem odalarında,Mecitözüevlerinde,tek kişinin oturacak ve aynı zamanda yatabilecek şeklinde tasarlanmıştır.

Refakatçi Koltukları Teknik Özellikleri:

Kumaş= Koltukta kullanılan kumaşlar temizlemeye dayanıklı şönil kumaş olmasının yanında kimyasal maddeler döküldüğünde çözülmeyen, renk vermeyen yapıdadır.

İskelet= Koltuğun çalışan kısımları 1.2 mm et kalınlığında 20×20 mm, 20×30 mm, 20x 40 mm, 20×50 mm ebatlarında demir profil kullanılmaktadır. Maksimum dayanıklılık ve verim için kimi yerde dikey kimi yerde yatay olarak kaynatılmışlardır. Kutu kollarda ve çıta donatmalarında ise fırınlanmış gürgen ağacı kullanılarak iskelet olarak yüksek verim alınmıştır. Koltukta kullanılan hareketli metaller sürekli açıp kapamaya uygun sağlam yapıda ve refakatçinin kolaylıkla açmasına olanak sağlayacak özelliktedir.

Sünger=Koltukta kullanılan sünger 32 dansite 12 cm kalınlığında yoğunluğu fazla olan ve kullandıkça deforme olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen sağlıklı bir malzemedir.Müşteri isteğine bağlı gri yuMecitözüak süngerdir. Kol üstlerinde ise 3 cm’lik gri sert sünger ya da 2 cm’lik bondex sünger kullanmaktadır.

Neden Bizim Refakatçi Koltuğumuz?= Prensip olarak bu koltuğu çok satalım diye bir düşüncemiz yok, her yerde koltuğu insanların gözüne gözüne sokup kendimizden nefret ettirmek gibi bir düşüncemiz de yok.Müşterilerimizi memnun edip kendi reklamımızı müşterilerimize yaptırmaktır en büyük gayemiz. Ürünlerimizde maddi çıkarlardan çok kalite ve konforla harmanlayıp üretiyoruz. Fiyatlandırması ise en sona bırakılmıştır. Ürünlerimize dikkat ederseniz piyasadaki ve diğer firmalardaki koltuklara oranla daha bir hoş göze gelmektedir,bunun sebebi elbette altında yatan kalite ve konforlu imalat düşüncesidir.

Teslimat Koşulları:

Mecitözü İçi teslimatlarda;
Pırımlar Mobilya‘dan yaptığınız alışverişlerde Mecitözü iMecitözü 5 gün içerisinde teslimatı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

NOT:Mecitözü içi teslimat ve kurulum ücretsizdir.

Mecitözü Dışı Teslimat;

Vermiş olduğunuz siparişler üretimi tamamlandıktan sonra hemen kargoya verilir.Kargoya verilen ürün 1-4 iş günü içinde teslim edilir. Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

NOT:Teslimatımız bina dış kapısına kadardır.

Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması veya darbe görürseniz Mecitözüanak Mecitözüturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları PIRIMLAR MOBİLYA adı altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve belirtilen adreste bulunan kişiye yapılmaktadır.

Ürünlerimizin teslimatı yapılırken siparişi veren kişiye teslim edildiği gibi bize bildirilmesi halinde 3.şahıs ve kişilere de teslim edilebilir.

HİZMET VERDİĞİMİZ(YAŞADIĞINIZ ŞEHİR):
Refakatçi koltuklarımızı tüm Türkiye geneli göndermekteyiz. Mecitözü Refakatçi Koltuğu siparişlerinizi bizlere iletebilir 6 iş günü içerisinde kargoyla teslim alabilirsiniz. Biz Mecitözü için refakatçi koltukları teslimatını tamamen Mecitözü – Mecitözü arası kargo taşımacılığı yapan profesyonel firmalar ile göndermekteyiz. Sipariş ettiğiniz koltuklar gönderilmeden önce özenli bir şekilde temizlenip paketlenmektedir. Strech film, patpat ve koli ile ambalajlanan Refakatçi Koltukları artık Mecitözü için yola çıkmaya hazır hale gelmiştir. Sektörel imalatın kalbi Mecitözü ’dur.Müşteri temsilcimiz ile görüşüp siparişlerinizi gönül rahatlığı ile tüm Türkiye ve dünya geneli verebilirsiniz.